رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از اعزام 21 دستگاه اتوبوس خط واحد برای کمک به زائران اربعین حسینی به مرز چزابه خبر داد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از اعزام 21 دستگاه اتوبوس خط واحد برای کمک به زائران اربعین حسینی به مرز چزابه خبر داد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، در مراسم اعزام کاروان اتوبوس های سازمان حمل و نقل به مرز چزابه، ارائه خدمت به زائران حرم حسینی را افتخاری بزرگ برای مجموعه شهرداری یزد دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان، محمدرضا شفیعی، در گفتگو با خبرگزاری واحد سیمای مرکز یزد در مراسم اعزام کاروان اتوبوس های سازمان به مرز چزابه گفت: خدمت به زائران حرم اباعبدلله الحسین(ع در اربعین حسینی، افتخاری بزرگ برای مجموعه شهرداری یزد است.

شفیعی، در این مراسم، ضمن ابراز رضایت و خرسندی از مشارکت در این اقدام معنوی، گفت: همه ساله عده کثیری از عاشقان امام حسین (ع)، با پای پیاده عازم زیارت کربلا می شوند که طبق هماهنگی های صورت گرفته در این خصوص خصوص اقدامات گسترده ای را در بخش های مختلف ایاب و ذهاب، برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی انجام می دهد.

وی افزود: بر اساس این هماهنگی ها، در حال حاضر، سازمان حمل و نقل شهرداری یزد با اعزام 21 دستگاه از اتوبوس های بخش خصوصی با نام شهید حادثه منا، شهید حاج حسن دانش، نسبت به استقرار آن ها برای انتقال زائران از مرز چزابه به مرز کشور عراق می نماید که نقش موثری در جلوگیری از ازدحام و معطلی زواران خواهد داشت.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با اشاره به فاصله ۱۵ کیلومتری بین مرز ایران و عراق گفت: این تعداد اتوبوس کار جابه جایی زائران اربعین حسینی را در این فاصله بر عهده دارند.

#رئیس_سازمان_حمل_ونقل_بارومسافرشهرداری_یزد در پایان، ضمن آرزوی قبولی زیارت و سلامتی برای تمامی زائران و همچنین برای کاروان اعزامی مجموعه حمل و نقل شهرداری یزد، در خصوص مشارکت این سازمان در امر خدمات رسانی به زائران حسینی در اربعین هر سال نیز اظهار امیدوری نمود.