حضور ریاست سازمان در سی و دومین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور

حضور ریاست سازمان در سی و دومین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور

سی ودومین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور برگزارشد.
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، سی و دومین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه روز  پنجشنبه مورخ 4 مرداد ماه سال 97 در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار گردید؛ محمد رضا شفیعی ریاست سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد نیز در این مجمع که انتخابات هیئت مدیره مجمع نیز برگزار شد، حضور داشت.
 در این جلسه آقای دکتر معصومی معاون محترم امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سرکار خانم حصاری مدیرکل محترم دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مدیران و روساء سازمان های اتوبوسرانی و سازمان های حمل و نقل بار و مسافر و کارشناسان این حوزه حضور داشتند.
 در ساعات آغازین جلسه، آقای مهندس ناصری رییس هیأت مدیره و آقای دکتر مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی گزارشی از اقدامات انجام شده در طی سال گذشته و مطالبی درخصوص برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت جدید جهت ارتقای سطح کیفی اتحادیه عنوان نمودند.
 در ادامه جلسه با اهداء لوح سپاس از طرف جناب آقای مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور به جناب آقای مهندس امامی امین رئیس سابق هئیت مدیره، از عملکرد موفق و زحمات ایشان تجلیل گردید .
 
در پایان، پس از برگزاری مراسم مجمع و ارائه گزارشات مربوطه، انتخابات هیئت مدیره و انتخابات بازرس برگزار شد که از 11 داوطلب در انتخابات هیات مدیره اسامی هیئت مدیره جدید اعلام گردید:
 
1-    جناب آقای هوشنگ لطف اله پور رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نسیم شهر
 
2-    جناب آقای حمیدرضا ناصری مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز
 
3-    جناب آقای سیامک میرانی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ملارد
 
4-    جناب آقای یداله غلامپور رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند
 
5-    جناب آقای سیدکوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز
 
و اعضای علی البدل آقایان: افشین لرزنگنه رئیس سازمان حمل و نقل مسافر کرمانشاه و حمیدرضا حجی زاده رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل گنبدکاووس
 
در انتخاب بازرس قانونی مجمع نیز  آقایان مژدهی فرد، هادی و سوری داوطلب گردیدند که جناب آقای سوری با اکثریت آرا به مدت یکسال به عنوان بازرس مجمع انتخاب شد.
 
به نقل از، پرتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور
روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد