افتتاح مسیر 32 خیابان سلمان از میدان شهید بهشتی؛

افتتاح مسیر 32 خیابان سلمان از میدان شهید بهشتی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از محمد رضا شفیعی، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد؛

بهره برداری از مسیر جدید (32) ناوگان اتوبوسرانی در محدوده خیابان سلمان (پشت تکیه امیرچخماق) با دو دستگاه مینی بوس و طول مسیر 30 دقیقه و زمان انتظار حداکثر 15 دقیقه از یکشنبه 16 اردیبهشت 1397. 

شفیعی افزود؛ نظر به دریافت درخواست های مکرر شهروندان منطقه 2 شهر یزد در محدوه خیابان سلمان، پشت تکیه امیرچخماق و نظر به کارشناسی همکاران حوزه حمل و نقل و حرکت شهری و نیز کارگروه فنی مهندسی سازمان و با هدف تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودرو های تک سرنشین، مسیر جدیدی با شماره خط 32 از روز یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 از میدان شهید بهشتی (ابتدای خیابان امام خمینی) به سمت خیابان سلمان و تکیه امیرچخماق توسط دو دستگاه مینی بوس ایسوزو راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: مسیر 32 با زمان انتظار حداکثر 15 دقیقه و زمان رفت و برگشت 30 دقیقه از مبدأ میدان شهید بهشتی حرکت نموده، سپس خیابان امام، خیابان مهدی (عج) ، بلوار شهید عاصی زاده، و پس از آن خیابان سلمان فارسی ( بیمارستان گودرز) و میدان امیر چخماق را طی کرده و از مسیر خیابان امام به میدان شهید بهشتی ختم می گردد. این مسیر بصورت آزمایشی تا نیمه خرداد ماه راه اندازی گردیده که در صورت استقبال شهروندان این خدمت رسانی از طرف سازمان ادامه خواهد یافت.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد