همزمان با نزدیک شدن به ایام طرح نوروزی ۹۸ و آغاز سفرهای نوروزی، بازدیدهای دوره ای توسط کمیته مشترک آغاز شد؛

همزمان با نزدیک شدن به ایام طرح نوروزی ۹۸ و آغاز سفرهای نوروزی، بازدیدهای دوره ای توسط کمیته مشترک آغاز شد؛

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، در راستای برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم در جهت ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مسافرین و کاربران حمل و نقل جاده ای در ایام طرح نوروزی و با هدف برخورداری از سفری ایمن و روان، کمیته ای متشکل از نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری، انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و مؤسسات مسافربری یزد و مرکز بهداشت، بازدیدی را از کلیه فضاهای موجود ترمینال اعم از مغازه های اغذیه فروشی، فضای سبز، محوطه ترمینال و سرویس های بهداشتی و خوابگاه رانندگان داشتند.

 در طول این بازدیدهای دوره ای، ضمن بررسی وضعیت موجود پایانه ها با مشاهده هرگونه مشکلی، موضوع به مدیریت ترمینال مسافربری اعلام و این کمیته خواستار تسریع در رفع موارد نقص تا قبل از اجرای طرح نوروزی شد.

طرح جابجایی مسافرین نوروزی سال ۱۳۹۸ از روز شنبه مورخ بیست و پنحم اسفند ماه سال جاری لغایت شنبه مورخ هفدهم فروردین ماه سال جدید به مدت بیست و دو روز به مورد اجرا گذارده خواهد شد.

پیش فروش بلیت نوروزی نیز از روز یکشنبه دوازدهم اسفند ماه سال جاری به صورت توامان حضوری و غیر حضوری آغاز خواهد شد و شرکت های مسافربری می توانند پیش فروش اینترنتی بلیت را از طریق سایت های اختصاصی و مشترک خود انجام نمایند.

پیش فروش بلیت و اعزام سرویس های اتوبوسی برون شهری الزاماً می بایست با رعایت قواعد شبکه سیر و صرفاً در قالب شبکه سیر هر شرکت مسافربری انجام گیرد.