مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار می شود

مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار می شود

محمد رضا شفیعی از برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی خبر داد

 به گزارش روابط عمومی، محمد رضا شفیعی ریاست سازمان گفت بمناسبت 26 آذر روز حمل و نقل مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی به پاس زحمات و خدمات پرسنل خانواده بزرگ حمل و نقل عمومی شهر جهانی یزد  برگزار می شود.

شفیعی افزود؛ مسابقات ورزشی در رشته های دارت و تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی ویژه پرسنل سازمانی و رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی درونشهری اعم از اتوبوس، مینی بوس، تاکسی شهری، تاکسی تلفنی، آژانس ها و سرویس مدارس و خانواده های آنها در رده های سنی بزرگسالان و نوجوانان(آقایان و بانوان) برگزار می گردد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد مهلت زمان ثبت نام این مسابقات را تا روز شنبه 18 آذرماه اعلام کرد و گفت؛ زمان برگزاری این مسابقات از تاریخ 20 الی 23 آذر  اعلام و در  محل سالن ورزشی جام جم صدا و سیمای مرکز یزد برگزار خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری مسابقات عکاسی، جمله نویسی و نقاشی با موضوع حمل و نقل بار و مسافر شهری ویژه شهروندان شهر جهانی یزد خبر داد و گفت به بهترین اثرات ارسال شده به سازمان جوایز ارزنده ای اهداء می شود.

 شفیعی افزود شهروندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 1889 و 37200400 تماس و یا به کانال اطلاع رسانی تلگرام سازمان به نشانی @transportyazd  و پرتال www.transport.yazd.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است همشهریان می توانند جهت شرکت در مسابقات عکاسی، جمله نویسی و نقاشی، اثرات خود حداکثر تا تاریخ 20 آذر به نشانی ایمیل  transport@yazd.ir و یا به آدرس یزد بلوار آزادگان میدان صنعت ابتدای بلوار شهید دهقان جنب پمپ CNG واحد روابط عمومی ارسال نمایند.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد