مراسم دیدار نوروزی افشانی، رئیس و رستمی معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با کارکنان آن سازمان

مراسم دیدار نوروزی افشانی، رئیس و رستمی معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با کارکنان آن سازمان

 به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شاپور رستمی در مراسم دیدار نوروزی معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با کارکنان این سازمان اظهار داشت: بهره‌وری مهمترین عنصر در توسعه کشور است و هر جامعه‌ای که از سرمایه و نیروی انسانی خود بهره لازم را ببرد می‌تواند در توسعه موفق شود.
وی افزود: پایبندی به قوانین و جلوگیری از نفوذ نظرات غیرکارشناسانه در تصمیمات کلان کشور برای تحول نظام اداری ضروری است.
رستمی خاطرنشان کرد: امروزه نیروی انسانی متفکر و توانمند مهمترین سهم را در توسعه پایدار کشور ایفا می کند و لازم است بیش از گذشته در راستای تربیت نیروی انسانی گام برداریم.
وی گفت: امروزه کشورهایی در جهان با حداقل منابع طبیعی توانسته اند با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی به شاخص های اقتصادی دست یابند.
وی با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه مهم و تمام نشدنی برای کشور است، افزود: هرچه بیشتر از نیروی انسانی کارآمد استفاده شود به بهره وری بهتری می رسیم.
رستمی افزود: خوشبختانه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ظرفیت و کیفیت بالایی در خصوص در اختیار داشتن نیروی انسانی جوان، با سطح تحصیلات تخصصی بالا و تجربه مرتبط برخوردار است که با اندکی مدیریت صحیح و دمیدن روحیه نشاط و پویایی به بدنه کارشناسی شاهد تحول و تغییر مثبت خواهیم بود. 
وی گفت: بر همین اساس برنامه های خاص و ویژه ای برای ارتقاء سطح بهره وری سازمانی و نیروی انسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعم از آموزشی، رفاهی، اداری و استخدامی و سایر حوزه ها در سال ۹۷ برنامه ریزی و در دست اجرا داریم.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور تصریح کرد: نیروی انسانی در کشورهای توسعه یافته مهمترین سرمایه در فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می شود.
✍منبع؛سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور
روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد