متن تبریک ریاست سازمان حمل و نقل در خصوص روز ملی حمل و نقل؛

متن تبریک ریاست سازمان حمل و نقل در خصوص روز ملی حمل و نقل؛

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در پیامی 26 آذر روز ملی حمل و نقل را خدمت تمامی تلاشگران و نیز مسئولان این عرصه تبریک گفت؛
 
متن پیام بدین شرح می باشد؛ 
 
حمل ونقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است به همین مناسبت همه ساله چنین روزی به عنوان روز حمل ونقل گرامی داشته می شود. 
جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد و قطعاً تمامی خدمتگزاران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت، همواره با فراز و فرودهایی همراه است؛ اما هدف والای ما، آنچنان که در اساسنامه سازمان حمل و نقل بار و مسافر نیز دیده شده تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم شریف ایران اسلامی است. 
این روز، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است. اکنون که  نماد حرکت و پویایی  ایران اسلامی را می توان در  طنین آوای  فعالان حوزه حمل و نقل  شنید، شایسته است به مسیر خدمت رسانی که مسئولان و مدیران این حوزه طی می نمایند، بنگریم و همچنین قدر و منزلت خانواده عظیم حمل و نقل را در آیینه تاریخ بیابیم.
 
 
اینجانب فرارسیدن 26 آذر را که یادآور تعلق‌خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می‌باشد، و به نام روز ملی حمل و نقل آراسته گشته است به حضور تمامی فعالان گرانقدر این حوزه بویژه مدیرعاملان سازمانهای حمل و نقل، شهرداران، مدیران کل دفاتر امورشهری و شوراهای استانداری‌ها، دبیران همتا و همکاران متعهد در سازمانها و رانندگان شریف صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 
 
 
 
                 محمد رضا شفیعی
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد