سرویس دهی رایگان مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396

سرویس دهی رایگان مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، محمدرضا شفیعی ریاست سازمان ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد برابر دستور شهردار یزد و مصوبه شورای اسلامی شهر یزد استفاده از خدمات ایاب و ذهاب ناوگان اتوبوس های شهر یزد در روز یکشنبه 22 بهمن ماه 96 رایگان خواهد بود.

وی گفت؛ جهت رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن، ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد آمادگی کامل دارد تا از مسیرهای مختلف شهر یزد که منتهی به محل برگزاری راهپیمایی این روز می شود، سرویس ایاب و ذهاب شرکت کنندگان از ساعات اولیه صبح را بصورت رایگان تامین نماید و پس از پایان مراسم، ناوگان آماده انتقال به محل های مورد نظر جهت برگشت می باشند.

محمدرضا شفیعی با دعوت از همکاران و رانندگان ناوگان حمل و نقل شهری جهت شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن افزود؛ طبق هماهنگی بعمل آمده، چند دستگاه مینی بوس را بصورت ویزه و خاص در طول مسیر راهپیمایی مستقر نموده تا در صورت نیاز به سالخوردگان، جانبازان و معلولین برای طی نمودن ادامه مسیر خدمت رسانی نماید. به امید آنکه خدمات همکاران اینجانب مورد رضایت حق تعالی و شهروندان گرامی این شهر میراث کهن قرار گیرد.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد