دیدار نوروزی رئیس سازمان حمل ونقل بارومسافر شهرداری یزد با مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز یزد؛

دیدار نوروزی رئیس سازمان حمل ونقل بارومسافر شهرداری یزد با مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز یزد؛

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد: همکاری با سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد هر چند بیشترین همکاری نبوده ولی قطعاً بهترین بوده است.

محمد رضا شفیعی در این دیدار با دکتر پهلوانیان مدیر کل محترم سازمان صداوسیمای مرکز یزد و حجت الاسلام صداقت کشفی قائم مقام سازمان دیدار و گفتگو نمود. همچنین در ادامه با معاون جدید خبر صدا و سیمای مرکز یزد، دکتر سلطانی دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفت.

در حاشیه این دیدار محمد رضا شفیعی از لزوم همکاری فی ما بین دو سازمان در خصوص آموزش های موثر و چندجانبه در جهت آشتی دادن مردم با حمل و نقل عمومی و نیز استفاده کمتر از خودروهای تک سرنشین در شهر مخصوصا بافت مرکزی و تاریخی تاکید نمود.

دکتر پهلوانیان نیز در خصوص همکاری ارزنده سازمان صدا و سیمای مرکز یزد با سازمان حمل و نقل در سال گذشته مطالبی را بیان نمود و گفت: هر چند صدا و سیمای مرکز یزد ممکن است بیشترین همکاری خود در سال گذشته را با سازمان ها و ارگانهای دیگر داشته اما بدون شک بهترین و همکاری باکیفیت خود را با سازمان حمل و نقل در سال های اخیر داشته است.

در پایان نیز رئیس سازمان حمل ونقل بیان نمود: تلاش دو مجموعه باید بر این امر استوار گردد تا در سال جدید نیز سطح کمّی و کیفی همکاری ها را با یکدیگر افزایش داده و در خصوص تهیه برنامه ها و تیزرها در زمینه آموزش شهروندی و فرهنگسازی جهت استفاده بهینه از وسایل حمل و نقل عمومی تلاش های لازم صورت پذیرد.

در این دیدار حسین نیکرخ مسئول روابط عمومی و علی مزیدی مسئول امور مشارکت ها و رنگی کارشناس روابط عمومی سازمان نیز حضور داشتند.

 رئیس سازمان حمل ونقل بارومسافر شهرداری یزد در ادامه با دکتر سلطانی، معاون جدید خبر صدا و سیمای مرکز یزد دیدار نمود و ضمن تبریک انتصاب و تشکر از همکاری معاونت و پرسنل واحد خبر در سال گذشته با این سازمان در مورد مسائل پیش روی در زمینه اطلاع رسانی بحث و گفتگو نمود.

شفیعی در پایان از بخش های مختلف واحد خبر نیز دیدن نمود.