دیدار ریاست سازمان با آیت ا... سید محمد کاظم مدرسی

دیدار ریاست سازمان با آیت ا... سید محمد کاظم مدرسی

به گزارش روابط عمومی، صبح روز سه شنبه 10 بهمن، ریاست سازمان با حضور دفتر امام جمعه محمدآباد یزد با آیت ا... سید محمد کاظم مدرسی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار محمد رضا شفیعی فرسودگی ناوگان را مهمترین معظل حمل و نقل عنوان کرد و افزود؛ میانگین عمر ناوگان اتوبوس شهری 12.5 سال است که با برنامه ریزی های انجام شده و حمایت های شهرداری یزد و تامین منابع مالی عمر ناوگان جوان تر خواهد شد.

آیت ا... سید محمد کاظم مدرسی نیز ضمن تشکر از تلاشگران و رانندگان عرصه حمل و نقل عمومی گفت؛ در حال حاضر ناوگان منوریل بهترین جایگزین برای ناوگان اتوبوس در حل مشکل ترافیک و حمل و نقل عمومی در بعضی مسیرها بشمار می رود و می توان با استفاده از این روش حمل و نقل ترکیبی خدمات مطلوبتر ارائه نمود.

امام جمعه محمدآباد یزد عدم نیاز به پارکینگ، در ارتفاع بودن و امنیت را از مزیت های منوریل عنوان کرد و افزود؛ بدلیل اینکه خیابان های شهر یزد از عرض کم برخوردارند و این ناوگان ترافیکی ایجاد نمی کند می توان با ایجاد زیرساخت های مناسب و علمی از منوریل برای حمل و نقل شهروندان استفاده نمود.

الهه جورابی عضو شواری اسلامی شهر یزد هم از پیشنهاد مطرح شده استقبال کرد و گفت؛ با توجه به پیشنهاد تروموا در شورای شهر یزد مطرح شده است برآنیم تا با ارائه طرح اجرای منوریل در شورا نسبت به بررسی کارشناسی و جلب نظر سایر اعضاءدر جهت رفاه شهروندان اقدام نماییم.

وی همچنین خواستار ورود مسئولین استانی جهت برطرف شدن مشکل دوگانگی صدور مجوز حمل و نقل توسط سایر نهادها شد.

در این دیدار داود زارع معاون فنی، سعید پاک سرشت معاون نظارت و بازرسی و محمد جواد کریمی مشاور فنی سازمان و علی مزیدی مسئول روابط عمومی حضور داشتند.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد