دیدار رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یزد با مدیر کل انتقال خون

دیدار رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یزد با مدیر کل انتقال خون

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری يزد، به مناسبت 26 آذر گرامیداشت روز "حمل و نقل" رئیس، معاونین وجمعی از  پرسنل حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با اهدای خون این روز را گرامی داشتند.
 
شفیعی؛ رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل انتقال خون استان، ضمن تبریک روز حمل و نقل و گرامیداشت آن، از مدیر کل و پرسنل انتقال خون که در جهت تامین خون سالم برای بیماران تلاش می کنند تشکر نمود و افزود: اهدای خون و کمک به همنوع سنت حسنه محسوب می شود و هدف از شرکت در این پویش ترویج فرهنگ اهدای خون در بین عموم مردم است.
 
مدیر کل انتقال خون استان نیز ضمن گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با اشاره به ضرورت و اهمیت اهدای خون گفت: طبق تحقیقات صورت گرفته از هر سه نفر یک نفر در طول عمر خویش به خون و فرآورده های خونی نیاز پیدا می کند و هر کیسه خون می تواند جان سه نفر را نجات بدهد و این خون جایگزین ندارد، و تنها با اهدای خون افراد نوع دوست تامین می شود.
 
نقی تقوائی با اشاره به خدمات جدید انتقال خون افزود: با راه اندازی دستگاه های خاص و پیشرفته در این اداره کل امکان اهدای پلاسما و پلاکت به روش آفرزیس فراهم گردیده است.
 
در این مراسم معاون نظارت و بازرسی، مدیر قدیم ترمینال مسافربری غدیر و تعدادی از مسئولین و کارکنان نیز حضور داشتند و در این امر خداپسندانه مشارکت نمودند.