حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و ریاست سازمان در بین دانش آموزان هنرستان محمد طاهری

حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و ریاست سازمان در بین دانش آموزان هنرستان محمد طاهری

شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و ریاست سازمان در بین دانش آموزان هنرستان محمد طاهری حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی، صبح روز چهارشنبه 29آذر بمناسبت هفته حمل و نقل جمالی نژاد شهردار، سفید رئیس شورا، جورابی و عامری اعضای شورای اسلامی شهر یزد، محمد رضا شفیعی رئیس سازمان سرگرد دستوار رویس پلیس راهور شهرستان یزد، زارع معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین با حضور در هنرستان دخترانه محمد طاهری  با دانش آموزان دیدار نمودند.

در این دیدار جمالی نژاد مردم شهریزد را با اصالت ترین مردم از لحاظ فرهنگ و تاریخ عنوان کرد و افزود؛ شما دانش آموزان و آینده سازان با عنایت به ثبت شهر یزد و جهانی شدن تمام ظرفیت و پتانسیل خود را در جهت پشرفت شهر استفاده نمایید.

وی هنرجویان را شهرداران آینده دانست و گفت در شهرهای توسعه یافته هرشهروند خود به تنهایی یک شهردار است.   

رئیس شورای اسلامی شهر یزد نیز در این دیدارگفت: امروزه وقتی سوال میشود که هدف از آموزش چیست ،پاسخ میدهند ،برای آنکه بتوانیم باهم زندگی کنیم . ازاینکه درهفته حمل ونقل به یکی از هنرستان های شهر یزد آمدم بسیار خرسندم،چرا که یادگیری و آموزش در هنرستان ها، بیشتر با مهفوم چگونه باهم زندگی کنیم نزدیکتر هست و این لازمه آینده بهتر است و نتیجه این آموزش ۲۰ سال آینده مشخص میشود همانگونه که مشکلات امروز ما نتیجه آموزش ۲۰ سال پیش است.
غلامعلی سفید لازمه رسیدن به یک شهر خوب و ایدآل را درک مفهوم باهم زندگی کردن است دانست و افزود امیدوارم شما که بهتر با این مفهوم آشنا هستید به کمک اعضای شورای شهر و شهردار آمده تا باهم شهری خوب بسازیم.
وی گفت:انسان هاب خلاق و کار آفرین از همین هنرستان ها فارغ تحصیل میشوند چرا که صرفا به عمل آموزی پرداخته نمی شود.

درپایان دیدار میهمانان از نمایشگاه مواد غذایی تهیه شده توسط هنرجویان هنرستان بازدیدنمودند.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد