حضور رئیس سازمان حمل و نقل در نهمین نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور در بندرعباس؛

حضور رئیس سازمان حمل و نقل در نهمین نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور در بندرعباس؛

نهمین نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور با حضور شهرداری‌ها دهیاری‌ها در محل دائمی نمایشگاه نمایشگاه‌های بندرعباس گشایش یافت.
 
این نمایشگاه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ یکم تا سوم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس برگزار گردید.
 
در این رخداد بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌های ۳۱ استان کشور حضور یافته و نمایشگاه مرتبط با آن بالغ بر دو هزار نفر بازدیدکننده تخصصی دارد.
 
گفتنی است، همایش مدیران شهری و روستایی کشور نیز صبح روز یکم اسفند ماه ۹۷ در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار و مقالات مرتبط در شش محور ارائه شد.به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، استاندار هرمزگان، جمعی از معاونین امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور و شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور در بندرعباس آغاز به کار کرد. 
 
 رحمانی فضلی، وزیر کشور نیز با حضور در این نمایشگاه از بخش های مختلف آن بازدید به عمل آورد.
 
در این نمایشگاه شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شرکت‌های ارائه کننده کالا و خدمات به این نهادها در قالب ۱۰۱ غرفه به ارائه دستاوردها و اقدامات خود پرداخته‌اند.
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، در روز چهارشنبه یکم اسفندماه ۱۳۹۷، محمدرضا شفیعی رئیس سازمان، به اتفاق داوود زارع، معاون فنی مهندسی ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه در همایش مدیران شهری و روستایی کشور نیز شرکت نمود. وی همچنین از غرفه اتوبوس های بی آر تی مستقر در این نمایشگاه نیز بازدید به عمل آورده و در مورد راهکارهای راه اندازی مسیر ویژه بی آر تی در یزد نیز تبادلات لازم صورت گرفت.
 
شفیعی ضمن انتقال تجربیات سازمان در مورد ادغام سازمانها نقطه نظرات خود را در این مورد و مشکلات و ضعف های مطرح شده در این طرح را بازگو نموده و در مورد راهکارهای مناسب این طرح بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
 
 در حاشیه این نمایشگاه، رئیس سازمان حمل ونقل ضمن دیدار و گفتگو با حسین ساجدی فر مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد از زحمات و راه اندازی غرفه زیبای یزد تقدیر و تشکر کرد.
محمد رضا شفیعی، ضمن بازدید از غرفه شرکت دابکو نشستی با مسئولین این شرکت برگزار نمود؛ شرکت دابکو تولید کننده دستگاه های هوشمند سازی بوده و پس از ارائه گزارش عملکرد آن شرکت در تهران در مورد هوشمند سازی ناوگان توضیحاتی ارائه نمود؛ در پایان این نشست، شفیعی رئیس سازمان ضمن رضایت از نحوه عملکرد شرکت دابکو اظهار امیدواری کرد که این سازمان بتواند با هوشمندسازی خطوط ناوگان حمل و نقل عمومی یزد، گام موثری جهت رفاه و رضایت همشهری شهر میراث جهانی بردارد. 
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر به اتفاق معاون فنی مهندسی سازمان از غرفه های شهرهای تهران، کرج، کرمانشاه، شیراز، کرمان، اتحادیه اتوبوسرانی و شرکت های خصوصی در بخش تولید و راه اندازی دستگاه های کارتخوان و مسیریاب دیدن نمود و طی جلسه ای با تعدادی از مسئولین شهرداری ها و صنایع مرتبط با حمل و نقل از جمله کرمان، شیراز، تهران و... نیز دیدار و گفتگو نمود.
 
لازم به ذکر است، حضور گسترده مدیران شهرداری ها در نمایشگاه و رایزنی مسئولین باعث شد پس از اتمام کار نمایشگاه نیز جلسات تا پاسی از شب برگزار گردد و مدیران شهری و حمل و نقل به بحث و تبادل نظر بپردازند.