بازدید شهردار و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد از روند جایگزینی و بهسازی اتوبوسهای شهر یزد

بازدید شهردار و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد از روند جایگزینی و بهسازی اتوبوسهای شهر یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل  بار و مسافر شهرداری یزد در روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۸، جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد و محسن عباسی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر یزد در معیت معاون امور زیرنائی و حمل و نقل شهری،  مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با حضور در محل توقفگاه اتوبوسرانی یزد  از ۱۸ اتوبوسهای جایگزین شده بنز ۴۵۷ کولر دار یورو۳ بازدید بعمل آوردند.

محمد رضا شفیعی در زمینه جایگزینی و بهسازی ناوگان اتوبوسهای شهر یزد اعلام کرد: ان شاالله در صورتی که جایگزینی اتوبوسها با روند فعلی پیش رود در تابستان ۹۹ هیچ اتوبوسی فاقد سیستم سرمایشی در ناوگان نخواهیم داشت.

همچنین در ادامه این بازدید شهردار یزد و هیئت همراه از کانکس های تازه خریداری شده مامورین کنترل خطوط و فروش بلیط جهت نصب در پایانه های درونشهری و نیز روند بازسازی و تجهیز اتوبوس ویژه نوروز ۹۹ بازدید نمودند.

در پایان نیز شهردار یزد در معیت رئیس سازمان حمل و نقل درخصوص مسائل و مشکلات بهره برداران در زمینه جایگزین نمودن اتوبوسها و موانع دریافت تسهیلات با مدیرعامل شرکت تعاونی شماره یک بخش خصوصی اتوبوسرانی صحبت نموده و در زمینه رفع موانع و مشکلات موجود قول مساعد و همکاری لازم دادند.